2017-06-15

تبلیغات

سایت EcTraffic با خدمات متعددی در خدمت شماست که اهداف تبلیغاتی و برنامه نویسی دارد و فعالیت های تیم موجب اشتغال چندین نفر می شود .
هفت روز هفته متخصصان EcTraffic پاسخگوی شما هموطنان عزیز هستند .

خدمات سایت تبلیغاتی ectraffic عبارت است از :

تبلیغات کانال
همانطور که میدانید کانال یکی از امکاناتی است که تلگرام در گذشته ای نه چندان دور آنرا معرفی کرده و باعث لذت بخش تر شدن تلگرام و ایجاد منبع درامد سالم برای بسیاری از جوانان ایرانی شده

گاهی کانال های تلگرام موفقی که تبلیغ خود را بدست سایت هایی همچون EcTraffic سپرده اند درامدشان به قدری بوده که حتی از شرکت های بزرگ با تعداد بیش از صد پرسنل پیشی گرفته است و امروزه مدیریت کانال تلگرام تبدیل به یکی از شغل های رایج شده است
مثلا کانال هایی مانند کانال گیزمیز با درامد روزی چند میلیون در صدر این بازار قرار دارند

اما امروزه بدلیل حجم انبوهی از کانال های تلگرام باید برای بالا گرفتن در این بازار و پیشی گرفتن از رقیبان خود شروع به تبلیغات کنید و تبلیغات خود را به دست سایت هایی مانند EcTraffic بسپرید .

تبلیغات برای کانال ها به چند نوع است : 1) گرفتن بازدید : در این روش ما در اذای مبلغی برای شما بازدید می گیریم مثلا شما یک بنر از کانال خود با لینک به ما می فرستید و آنرا برای شما تبلیغ می کنیم و برای آن بازدید می گیریم که این تبلیغ در سوپر گروه ها و کانال های تلگرام پخش می شود که تعرفه ی آنرا می توانید در بخش فروشگاه مشاهده و یا خرید نمایید.


فروش ممبر تضمینی

تیم ما برای رضایت بیشتر مشتریان اقدام به فروش ممبر تضمینی کرده .
برخی از افراد تا اسم ممبر تضمینی می آید فکرشان سمت اعضای فیک یا تقلبی می رود در حالی که همیشه اینطور نیست
ممبر هایی که به صورت تضمینی به مشتریان فروخته می شوند در واقع نوعی قرارداد است که تیم به آنها قول می دهد با تبلیغات تعدادی عضو را وارد کانال یا گروه شما کند و حداقل تعداد اعضا هم 1000 عضو هست و همه ی اعضا هم صرفا با تبلیغ و به صورت اختیاری وارد کانال یا گروه شما می شوند و تعرفه های این نوع تبلیغ را می توانید در صفحه ی فروشگاه ببینید و یا خرید نمایید.

3-طراحی بنر و عکس جهت تبلیغ :

سایت تبلیغاتی ectraffic برای رفاه حال مشتریان این خدمات را انجام می دهد
مشتری EcTraffic لازم نیست بنرش را خودش طراحی کند !
تیم ما با همکاری با گرافیست های نمونه تابلو و بنر مورد علاقه ی شما برای تبلیغ را طراحی می کنند فقط کافیست در بخش ارتباط باما سفارش دهید !

4-تبلیغات برای شرکت ها در مکان های مجازی و غیرمجازی مانند تابلو های تبلیغاتی کنار اتوبان ها:

خدماتی که ما برای شرکت ها در نظر گرفته شده از قبیل تبلیغات در مکان های مجازی و غیر مجازی جهت برند سازی هستند . تبلیغات در فضا های مجازی مانند کانال های تلگرام تبلیغات در سایت های پرطرفدار و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام است .
تبلیغات در فضا های غیر مجازی شامل تابلو های ایستگاه قطار تبلیغات در تابلو های کنار اتوبان و تلویزیون های میدان شهر و تلویزیون صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می شود.
این نوع خدمات برای اپلیکیشن ها و کانال ها توصیه نمی شود .برای اطلاعات بیشتر و تعرفه های سایت تبلیغاتی ectraffic با ما تماس بگیرید.

5-پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن یک نوع تبلیغاتی است که به تازگی در بازار مرسوم شده ما در این نوع تبلیغات برای اپلیکیشن و کانال شما تبلیغ انجام می دهیم که می توانید در قسمت فروشگاه نرخ این تبلیغات را مشاهده نمایید .
این تبلیغات توسط اپلیکیشن ها انجام می شود و به صورت اعلان یا نوتیفیکیشن به کاربران ارسال می شود
که این گیف مقابل مثالی از پوش نوتیفیکیشن است .

پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن

برای اطلاعات بیشتر با تلگرام ما در تماس باشید و برای خرید به صفحه ی فروشگاه سر بزنید .

با احترام فراوان
ECTRAFFIC
توسعه الکترونیک